DOĞAKA | T.C. Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı | www.dogaka.gov.tr
facebook | DOĞAKA | T.C. Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı twitter | DOĞAKA | T.C. Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı
İçerik Arama
Türkçe English Arabic Hızlı Menü
MENÜ
» Güncel Haberler
» Güncel Duyurular
» İhale & Hizmet Duyuruları
» Basında DOĞAKA
» Etkinlik Takvimi
  İhale & Hizmet Duyuruları
Mehmet Ali Yıldırım Ayakkabı İlamatı Ve Satışı Mal Alımı İçin İhale İlanı
12 Haziran 2013 Çarşamba Yazıyı Küçült Yazıyı Büyült
Mehmet Ali Yıldırım – Ali Yıldırım Ayakkabı İmalatı ve Satışı Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı “Sürdürülebilir Üretimin Geliştirilmesi ve Yenilikçilik Programı Kapsamında Sağlanan mali destek ile Hatay’da “Diyabet Ayakkabısı İmalatı İle Hatay İlinde Ayakkabıcılık Sektörünün Rekabet Gücünün Artırılması” için bir mal alımı ihalesi sonuçlandırmayı planlamaktadır.

1 Adet Bilg. İlaçlı Ön Monte Makinesi
1 Adet Bombe Yumuşatma Makinesi
1 Adet Fort Yumuşatma Makinesi
1 Adet Şişmeli Fort Forma Makinesi

İhaleye katılım koşulları, isteklilerde aranacak teknik ve mali bilgileri de içeren ihale dosyası Yavuz Selim Cad. 3.Tabakhane Sok. No:13 Merkez / Hatay veya
http://onurkundura.com/ internet adreslerinden temin edilebilir.

Teklif teslimi için son tarih ve saati: 05.07.2013 ve 13:00

Gerekli ek bilgi ya da açıklamalar; Yavuz Selim Cad. 3.Tabakhane Sok. No:13 Merkez / Hatay ve www.dogaka.gov.tr internet adresinde yayınlanacaktır.

Teklifler, 05.07.2013 tarihinde, saat 13:00’de ve Yavuz Selim Cad. 3.Tabakhane Sok. No:13 Merkez / HATAY adresinde yapılacak oturumda açılacaktır.
 Dosyalar
Mehmet Ali Yıldırım Ayakkabı İlamatı Ve Satışı Mal Alımı İçin İhale İlanı Mehmet Ali Yıldırım Ayakkabı İlamatı Ve Satışı Mal Alımı İçin İhale İlanı .doc 695 Kb
Termal Turizm’in İncisi Dört Mevsim Turizmle Parlıyor Projesi İhale İlanı
Termal Turizm’in İncisi Dört Mevsim Turizmle Parlıyor Projesi İhale İlanı
13 Nisan 2015 Pazartesi
İLTAN TAŞIMACILIK TURİZM GIDA İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ, Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı Bölgeiçi Gelişmişlik Farklarının Azaltılması Mali Destek Programı kapsamında sağlanan mali destek ile Hatay/Kumlu’da Termal Turizm’in İncisi Dört Mevsim Turizmle Parlıyor için bir mal alımı ihalesi sonuçlandırmayı planlamaktadır.
Pirina Atığından Pirina Yağının Geri Dönüşümü Projesi İhale İlanı
Pirina Atığından Pirina Yağının Geri Dönüşümü Projesi İhale İlanı
07 Nisan 2015 Salı
Demircioğulları Zeytinyağı Tarım Ürünleri İnşaat Ve Taşımacılık Ticaret Limited Şirketi, Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı 2014 Bölge İçi Gelişmişlik Farklarının Azaltılması Mali Destek Programı-2 kapsamında sağlanan mali destek ile Şirinyurt Mh. Kırıkhan Yolu Üzeri Sanayi Cd. No:33 / A Küreci Hassa / Hatay’da “Pirina Atığından Pirina Yağının Geri Dönüşümü” için bir mal alımı ihalesi sonuçlandırmayı planlamaktadır.
Ekinözü’nün İncisi Kent Otel Projesi İhale İlanı
Ekinözü’nün İncisi Kent Otel Projesi İhale İlanı
07 Nisan 2015 Salı
Kendirliogulları Besicilik Gida San.Tur.İnş Ltd Şti, T.C. Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı Mali Destek Programı kapsamında sağlanan mali destek ile Kahramanmaraş Ekinözü’nde “Ekinözü’nün İncisi Kent Otel Projesi” için bir mal alımı ihalesi sonuçlandırmayı planlamaktadır.
Ekinözü Aşağı İçmeler Sultan Otelleri Turizm Ve Yenileme Projesi İhale İlanı
Ekinözü Aşağı İçmeler Sultan Otelleri Turizm Ve Yenileme Projesi İhale İlanı
06 Nisan 2015 Pazartesi
Sultan Otelleri ve Acı Su Hamamı, Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı Bölge İçi Gelişmişlik Farklarının Azaltılması Mali Destek Programı-2 Programı kapsamında sağlanan mali destek ile Kahramanmaraş’ta TR63/14/BİG-2/0001 referans numaralı Ekinözü Aşağı İçmeler Sultan Otelleri Turizm ve Yenileme Projesi için bir mal alımı ihalesi sonuçlandırmayı planlamaktadır.
Yenilikçi Mobilya Üretim Sistemleri İle Rekabet Gücünü Geliştirme Projesi İhale İlanı
Yenilikçi Mobilya Üretim Sistemleri İle Rekabet Gücünü Geliştirme Projesi İhale İlanı
31 Mart 2015 Salı
Alkarde Tekstil Dek. İnş. Tic. San. A.Ş., Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı Sürdürülebilir Üretimin Geliştirilmesi Ve Yenilikçilik Mali Destek Programı kapsamında sağlanan mali destek ile Genç Osman Mah. Dsi 20. Bölge Müdürlüğü Arkası Terkonsan Sitesi No: 1 Merkez / Kahramanmaraş’ta TR63/14/YENİ/0061 referans numaralı ve “Yenilikçi Mobilya Üretim Sistemleri İle Rekabet Gücünü Geliştirme” isimli projesi için bir mal alımı ihalesi sonuçlandırmayı planlamaktadır.
T.C. Kalkınma Bakanlığı T.C. Hatay Valiliği T.C. Kahramanmaraş Valiliği T.C. Osmaniye Valiliği T.C. Hatay Büyükşehir Belediyesi T.C. Kahramanmaras Büyükşehir Belediyesi T.C. Osmaniye Belediyesi T.C. Antakya Ticaret ve Sanayi Odası T.C. Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası Osmaniye Ticaret Odası T.C. Başbakanlık Yatırım Destek ve Tanıtım Ajansı - Invest in Turkey igeme.org.tr Eurada Avrupa İşletmeler Ağı Akdeniz
Sayfanın tüm hakları kurumumuza aittir. 2013 © T.C. Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı