DOĞAKA | T.C. Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı | www.dogaka.gov.tr
RSS
İçerik Arama
Türkçe English Arabic Hızlı Menü
MENÜ
» Güncel Haberler
» Güncel Duyurular
» İhale & Hizmet Duyuruları
» Basında DOĞAKA
» Etkinlik Takvimi
  İhale & Hizmet Duyuruları
Mehmet Ali Yıldırım Ayakkabı İlamatı Ve Satışı Mal Alımı İçin İhale İlanı
12 Haziran 2013 Çarşamba Yazıyı Küçült Yazıyı Büyült
Mehmet Ali Yıldırım – Ali Yıldırım Ayakkabı İmalatı ve Satışı Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı “Sürdürülebilir Üretimin Geliştirilmesi ve Yenilikçilik Programı Kapsamında Sağlanan mali destek ile Hatay’da “Diyabet Ayakkabısı İmalatı İle Hatay İlinde Ayakkabıcılık Sektörünün Rekabet Gücünün Artırılması” için bir mal alımı ihalesi sonuçlandırmayı planlamaktadır.

1 Adet Bilg. İlaçlı Ön Monte Makinesi
1 Adet Bombe Yumuşatma Makinesi
1 Adet Fort Yumuşatma Makinesi
1 Adet Şişmeli Fort Forma Makinesi

İhaleye katılım koşulları, isteklilerde aranacak teknik ve mali bilgileri de içeren ihale dosyası Yavuz Selim Cad. 3.Tabakhane Sok. No:13 Merkez / Hatay veya
http://onurkundura.com/ internet adreslerinden temin edilebilir.

Teklif teslimi için son tarih ve saati: 05.07.2013 ve 13:00

Gerekli ek bilgi ya da açıklamalar; Yavuz Selim Cad. 3.Tabakhane Sok. No:13 Merkez / Hatay ve www.dogaka.gov.tr internet adresinde yayınlanacaktır.

Teklifler, 05.07.2013 tarihinde, saat 13:00’de ve Yavuz Selim Cad. 3.Tabakhane Sok. No:13 Merkez / HATAY adresinde yapılacak oturumda açılacaktır.
 Dosyalar
Mehmet Ali Yıldırım Ayakkabı İlamatı Ve Satışı Mal Alımı İçin İhale İlanı Mehmet Ali Yıldırım Ayakkabı İlamatı Ve Satışı Mal Alımı İçin İhale İlanı .doc 695 Kb
Filtre Üretim Tesisi Kapasite Artışı Ve Ekolojik Filtre Üretim Projesi İhale İlanı
Filtre Üretim Tesisi Kapasite Artışı Ve Ekolojik Filtre Üretim Projesi İhale İlanı
02 Eylül 2014 Salı
Filmar Filtre Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı 2014 Yılı Sürdürülebilir Üretimin Geliştirilmesi Ve Yenilikçilik Mali DestekProgramı kapsamında sağlanan mali destek ile Filtre Üretim Tesisi Kapasite Artışı Ve Ekolojik Filtre Üretim Projesi (sözleşme no:TR63/14/YENİ/0046) için bir mal alımı ihalesi sonuçlandırmayı planlamaktadır.
TR 63/14/YENİ/0080 Bölgemizde Üretilmeyen 4 Yeni Ürün Üreterek Rekabet Gücünün Arttırılması Projesi İhale İlanı
TR 63/14/YENİ/0080 Bölgemizde Üretilmeyen 4 Yeni Ürün Üreterek Rekabet Gücünün Arttırılması Projesi İhale İlanı
29 Ağustos 2014 Cuma
ZNR Yapı Kimyasalları San. Tic. Ltd. Şti. Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı İktisadi Kalkınma Mali Destek Programı kapsamında sağlanan mali destek ile Osmaniye Organize Sanayi Bölgesi 1 sk. No: 9 Toprakkale / Osmaniye’de ‘’TR 63/14/YENİ/0080 Bölgemizde Üretilmeyen 4 Yeni Ürün Üreterek Rekabet Gücünün Arttırılması’’ projesi için mal alım ihalesi sonuçlandırmayı planlamaktadır.
Teknoloji Yatırımı İle Markalaşma Ve Yeni Pazar Projesi İhale İlanı
Teknoloji Yatırımı İle Markalaşma Ve Yeni Pazar Projesi İhale İlanı
29 Ağustos 2014 Cuma
Kıbrıslıgil Konfeksiyon Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı 2014 Yılı Sürdürülebilir üretimin Geliştirilmesi ve Yenilikçilik Mali Destek Programı kapsamında sağlanan mali destek ile Osmaniye’de “Teknoloji Yatırımı İle Markalaşma ve Yeni Pazar Projesi” için bir mal alımı ihalesi sonuçlandırmayı planlamaktadır.
Geri Dönüşüm Sektöründe Sürdürülebilir Yatırım Projesi İhale İlanı
Geri Dönüşüm Sektöründe Sürdürülebilir Yatırım Projesi İhale İlanı
29 Ağustos 2014 Cuma
Ferhanoğulları Geri Dönüşüm Her Nevi Hurda Nak Tur Pet İnş Taah Onr Teks Ür İth İhr Ve Tic Ltd Şti, Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı Sürdürülebilir Üretimin Geliştirilmesi Ve Yenilikçilik Mali Destek Programı Programı kapsamında sağlanan mali destek ile Hatay’da TR63/14/YENİ/0141 referans numaralı Geri Dönüşüm Sektöründe Sürdürülebilir Yatırım Projesi için bir mal alımı ihalesi sonuçlandırmayı planlamaktadır.
Sürdürülebilir Bir Çevre İçin İlk Adım Projesi İhale İlanı
Sürdürülebilir Bir Çevre İçin İlk Adım Projesi İhale İlanı
29 Ağustos 2014 Cuma
FERPET SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ, Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı BÖLGE İÇİ GELİŞMİŞLİK FARKLARININ AZALTILMASI MALİ DESTEK PROGRAMI “İMALAT SANAYİ VE TURİZM SEKTÖRܔ MALİ DESTEK PROGRAMI kapsamında sağlanan mali destek ile Hatay’da TR63/14/BİG/0011 referans numaralı SÜRDÜRÜLEBİLİR BİR ÇEVRE İÇİN İLK ADIM PROJESİ için bir mal alımı ihalesi sonuçlandırmayı planlamaktadır.
T.C. Kalkınma Bakanlığı T.C. Hatay Valiliği T.C. Kahramanmaraş Valiliği T.C. Osmaniye Valiliği T.C. Antakya Belediyesi T.C. Kahramanmaras Belediyesi T.C. Osmaniye Belediyesi T.C. Antakya Ticaret ve Sanayi Odası T.C. Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası Osmaniye Ticaret Odası T.C. Başbakanlık Yatırım Destek ve Tanıtım Ajansı - Invest in Turkey igeme.org.tr Eurada Avrupa İşletmeler Ağı Akdeniz
Sayfanın tüm hakları kurumumuza aittir. 2013 © T.C. Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı