DOĞAKA | T.C. Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı | www.dogaka.gov.tr
RSS
İçerik Arama
Türkçe English Arabic Hızlı Menü
MENÜ
» Güncel Haberler
» Güncel Duyurular
» İhale & Hizmet Duyuruları
» Basında DOĞAKA
» Etkinlik Takvimi
  İhale & Hizmet Duyuruları
Mehmet Ali Yıldırım Ayakkabı İlamatı Ve Satışı Mal Alımı İçin İhale İlanı
12 Haziran 2013 Çarşamba Yazıyı Küçült Yazıyı Büyült
Mehmet Ali Yıldırım – Ali Yıldırım Ayakkabı İmalatı ve Satışı Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı “Sürdürülebilir Üretimin Geliştirilmesi ve Yenilikçilik Programı Kapsamında Sağlanan mali destek ile Hatay’da “Diyabet Ayakkabısı İmalatı İle Hatay İlinde Ayakkabıcılık Sektörünün Rekabet Gücünün Artırılması” için bir mal alımı ihalesi sonuçlandırmayı planlamaktadır.

1 Adet Bilg. İlaçlı Ön Monte Makinesi
1 Adet Bombe Yumuşatma Makinesi
1 Adet Fort Yumuşatma Makinesi
1 Adet Şişmeli Fort Forma Makinesi

İhaleye katılım koşulları, isteklilerde aranacak teknik ve mali bilgileri de içeren ihale dosyası Yavuz Selim Cad. 3.Tabakhane Sok. No:13 Merkez / Hatay veya
http://onurkundura.com/ internet adreslerinden temin edilebilir.

Teklif teslimi için son tarih ve saati: 05.07.2013 ve 13:00

Gerekli ek bilgi ya da açıklamalar; Yavuz Selim Cad. 3.Tabakhane Sok. No:13 Merkez / Hatay ve www.dogaka.gov.tr internet adresinde yayınlanacaktır.

Teklifler, 05.07.2013 tarihinde, saat 13:00’de ve Yavuz Selim Cad. 3.Tabakhane Sok. No:13 Merkez / HATAY adresinde yapılacak oturumda açılacaktır.
 Dosyalar
Mehmet Ali Yıldırım Ayakkabı İlamatı Ve Satışı Mal Alımı İçin İhale İlanı Mehmet Ali Yıldırım Ayakkabı İlamatı Ve Satışı Mal Alımı İçin İhale İlanı .doc 695 Kb
Antakya Mutfak Müzesi Projesi İhale İlanı
Antakya Mutfak Müzesi Projesi İhale İlanı
20 Kasım 2014 Perşembe
Antakya Ticaret ve Sanayi Odası, Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı 2011 Yılı Turizm Altyapısının Geliştirilmesi “Küçük Ölçekli Altyapı” Mali Destek Programı kapsamında sağlanan mali destek ile Antakya’da, TR63 – 11 – TRZM – 016 referans numaralı “Antakya Mutfak Müzesi” projesi için bir mal alımı ihalesi sonuçlandırmayı planlamaktadır.
Boya Sanayinde Yenilikçi Kalite Kontrol Sistemlerinin Ve Pazarlama Tekniklerinin Kurulması Projesi İhale İlanı
Boya Sanayinde Yenilikçi Kalite Kontrol Sistemlerinin Ve Pazarlama Tekniklerinin Kurulması Projesi İhale İlanı
17 Kasım 2014 Pazartesi
Pelin Kimya San. Tic. Ltd. Şti., Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı Sürdürülebilir Üretimin Geliştirilmesi Ve Yenilikçilik Malı Destek Programı kapsamında sağlanan mali destek ile E5 Karayolu Üzeri 5. KM Tabakhane Civarı Güzelburç Beldesi Güzelbirlik Mah. Antakya / HATAY’da Boya Sanayinde Yenilikçi Kalite Kontrol Sistemlerinin Ve Pazarlama Tekniklerinin Kurulması Projesi için bir mal alımı ihalesi sonuçlandırmayı planlamaktadır.
Ağaç Atıklarından Katma Değeri Yüksek, Yenilikçi Lambri Ve Lamine Ürün İmalatına Ve İhracata Başlama Projesi İhale İlanı
Ağaç Atıklarından Katma Değeri Yüksek, Yenilikçi Lambri Ve Lamine Ürün İmalatına Ve İhracata Başlama Projesi İhale İlanı
17 Kasım 2014 Pazartesi
Amanos Orman Ürünleri İnşaat Nakliyat San. Ve Tic. Ltd. Şti. Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı Sürdürülebilir Üretimin Geliştirilmesi Ve Yenilikçilik Mali Destek Programı kapsamında sağlanan mali destek ile Organize San Böl.Toprak Kale Cad. No:7 Toprakkale / OSMANİYE’de Ağaç Atıklarından Katma Değeri Yüksek, Yenilikçi Lambri Ve Lamine Ürün İmalatına Ve İhracata Başlama için bir mal alımı ihalesi sonuçlandırmayı planlamaktadır.
Kahramanmaraş’da Mobilya Üretimi Yapan Firmamız Için Bir Mal Alımı İhale İlanı
Kahramanmaraş’da Mobilya Üretimi Yapan Firmamız Için Bir Mal Alımı İhale İlanı
13 Kasım 2014 Perşembe
ÖMER DEMİR Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı Sürdürülebilir Üretimin Geliştirilmesi ve Yenilikçilik Mali Destek Programı kapsamında sağlanan mali destek ile Kahramanmaraş’da mobilya üretimi yapan firmamız için bir mal alımı ihalesi sonuçlandırmayı planlamaktadır.
Gülerset Mobilya Üretim Teknolojisinin Modernizasyonu Projesi İhale İlanı
Gülerset Mobilya Üretim Teknolojisinin Modernizasyonu Projesi İhale İlanı
13 Kasım 2014 Perşembe
Gülerset Mobilya Dayanıklı Tüketim Malları Sanayi Ticaret Pazarlama Limited Şirketi, Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı Kobi Mali Destek Programı kapsamında sağlanan mali destek ile Osmaniye ilinde Gülerset Mobilya Üretim Teknolojisinin Modernizasyonu Projesi için bir mal alımı ihalesi sonuçlandırmayı planlamaktadır.
T.C. Kalkınma Bakanlığı T.C. Hatay Valiliği T.C. Kahramanmaraş Valiliği T.C. Osmaniye Valiliği T.C. Antakya Büyükşehir Belediyesi T.C. Kahramanmaras Büyükşehir Belediyesi T.C. Osmaniye Belediyesi T.C. Antakya Ticaret ve Sanayi Odası T.C. Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası Osmaniye Ticaret Odası T.C. Başbakanlık Yatırım Destek ve Tanıtım Ajansı - Invest in Turkey igeme.org.tr Eurada Avrupa İşletmeler Ağı Akdeniz
Sayfanın tüm hakları kurumumuza aittir. 2013 © T.C. Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı