DOĞAKA | T.C. Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı | www.dogaka.gov.tr
RSS
İçerik Arama
Türkçe English Arabic Hızlı Menü
MENÜ
» Güncel Haberler
» Güncel Duyurular
» İhale & Hizmet Duyuruları
» Basında DOĞAKA
» Etkinlik Takvimi
  İhale & Hizmet Duyuruları
Mehmet Ali Yıldırım Ayakkabı İlamatı Ve Satışı Mal Alımı İçin İhale İlanı
12 Haziran 2013 Çarşamba Yazıyı Küçült Yazıyı Büyült
Mehmet Ali Yıldırım – Ali Yıldırım Ayakkabı İmalatı ve Satışı Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı “Sürdürülebilir Üretimin Geliştirilmesi ve Yenilikçilik Programı Kapsamında Sağlanan mali destek ile Hatay’da “Diyabet Ayakkabısı İmalatı İle Hatay İlinde Ayakkabıcılık Sektörünün Rekabet Gücünün Artırılması” için bir mal alımı ihalesi sonuçlandırmayı planlamaktadır.

1 Adet Bilg. İlaçlı Ön Monte Makinesi
1 Adet Bombe Yumuşatma Makinesi
1 Adet Fort Yumuşatma Makinesi
1 Adet Şişmeli Fort Forma Makinesi

İhaleye katılım koşulları, isteklilerde aranacak teknik ve mali bilgileri de içeren ihale dosyası Yavuz Selim Cad. 3.Tabakhane Sok. No:13 Merkez / Hatay veya
http://onurkundura.com/ internet adreslerinden temin edilebilir.

Teklif teslimi için son tarih ve saati: 05.07.2013 ve 13:00

Gerekli ek bilgi ya da açıklamalar; Yavuz Selim Cad. 3.Tabakhane Sok. No:13 Merkez / Hatay ve www.dogaka.gov.tr internet adresinde yayınlanacaktır.

Teklifler, 05.07.2013 tarihinde, saat 13:00’de ve Yavuz Selim Cad. 3.Tabakhane Sok. No:13 Merkez / HATAY adresinde yapılacak oturumda açılacaktır.
 Dosyalar
Mehmet Ali Yıldırım Ayakkabı İlamatı Ve Satışı Mal Alımı İçin İhale İlanı Mehmet Ali Yıldırım Ayakkabı İlamatı Ve Satışı Mal Alımı İçin İhale İlanı .doc 695 Kb
Ağaç Atıklarından Katma Değeri Yüksek, Yenilikçi Lambri Ve Lamine Ürün İmalatına Ve İhracata Başlama Projesi İhale İlanı
Ağaç Atıklarından Katma Değeri Yüksek, Yenilikçi Lambri Ve Lamine Ürün İmalatına Ve İhracata Başlama Projesi İhale İlanı
21 Ekim 2014 Salı
Amanos Orman Ürünleri İnşaat Nakliyat San. Ve Tic. Ltd. Şti. Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı Sürdürülebilir Üretimin Geliştirilmesi Ve Yenilikçilik Mali Destek Programı kapsamında sağlanan mali destek ile Organize San Böl.Toprak Kale Cad. No:7 Toprakkale / OSMANİYE’de Ağaç Atıklarından Katma Değeri Yüksek, Yenilikçi Lambri Ve Lamine Ürün İmalatına Ve İhracata Başlama için bir mal alımı ihalesi sonuçlandırmayı planlamaktadır.
Denim Modasında Yeni Bir Ses, D Plus Projesi İhale İlanı
Denim Modasında Yeni Bir Ses, D Plus Projesi İhale İlanı
21 Ekim 2014 Salı
Maritaş Denim San. Ve Tic. A.Ş. ,Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı Sürdürülebilir Üretimin Geliştirilmesi Ve Yenilikçilik Mali Destek Programı kapsamında sağlanan mali destek ile Aksu Mah. Kazancızade Sadi Bulvarı No:29/A Merkez / Kahramanmaraş’ta Denim Modasında Yeni Bir Ses, D Plus projesi için bir mal alımı ihalesi sonuçlandırmayı planlamaktadır.
Üretim Ve Tasarım Altyapımızın Güçlenmesi İle Yeni Ürün Üretimine Ve İhracata Başlama Projesi İhale İlanı
Üretim Ve Tasarım Altyapımızın Güçlenmesi İle Yeni Ürün Üretimine Ve İhracata Başlama Projesi İhale İlanı
20 Ekim 2014 Pazartesi
Şahanlar Ahşap Kuyumculuk İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi, Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı Sürdürülebilir Üretimin Geliştirilmesi Ve Yenilikçilik Mali Destek Programı kapsamında sağlanan mali destek ile Kayseri Yolu Üzeri 3.Km Merkez / KAHRAMANMARAŞ’ta Üretim Ve Tasarım Altyapımızın Güçlenmesi İle Yeni Ürün Üretimine Ve İhracata Başlama Projesi için bir mal alımı ihalesi sonuçlandırmayı planlamaktadır.
Teknoloji Yatırımı İle Markalaşma Ve Yeni Pazar Projesi İhale İlanı
Teknoloji Yatırımı İle Markalaşma Ve Yeni Pazar Projesi İhale İlanı
17 Ekim 2014 Cuma
Kıbrıslıgil Konfeksiyon Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı 2014 Yılı Sürdürülebilir üretimin Geliştirilmesi ve Yenilikçilik Mali Destek Programı kapsamında sağlanan mali destek ile Osmaniye’de “Teknoloji Yatırımı İle Markalaşma ve Yeni Pazar Projesi” için bir mal alımı ihalesi sonuçlandırmayı planlamaktadır.
Rekabet Denizinde Yeni Kanatlarıyla Uçan Bir Martı Projesi İhale İlanı
Rekabet Denizinde Yeni Kanatlarıyla Uçan Bir Martı Projesi İhale İlanı
15 Ekim 2014 Çarşamba
Martı Ev Gereçleri San. Tic. Paz. İth. İhr. Ltd. Şti., Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı Sürdürülebilir Üretimin Geliştirilmesi Ve Yenilikçilik Mali Destek Programı kapsamında sağlanan mali destek ile Organize Sanayi Bölgesi 13. Cadde No:1 Merkez K.Maraş ’ta “Rekabet Denizinde Yeni Kanatlarıyla Uçan Bir Martı” projesi için bir mal alımı ihalesi sonuçlandırmayı planlamaktadır.
T.C. Kalkınma Bakanlığı T.C. Hatay Valiliği T.C. Kahramanmaraş Valiliği T.C. Osmaniye Valiliği T.C. Antakya Büyükşehir Belediyesi T.C. Kahramanmaras Büyükşehir Belediyesi T.C. Osmaniye Belediyesi T.C. Antakya Ticaret ve Sanayi Odası T.C. Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası Osmaniye Ticaret Odası T.C. Başbakanlık Yatırım Destek ve Tanıtım Ajansı - Invest in Turkey igeme.org.tr Eurada Avrupa İşletmeler Ağı Akdeniz
Sayfanın tüm hakları kurumumuza aittir. 2013 © T.C. Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı