DOĞAKA | T.C. Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı | www.dogaka.gov.tr
facebook | DOĞAKA | T.C. Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı twitter | DOĞAKA | T.C. Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı
İçerik Arama
Türkçe English Arabic Hızlı Menü
MENÜ
» Güncel Haberler
» Güncel Duyurular
» İhale & Hizmet Duyuruları
» Basında DOĞAKA
» Etkinlik Takvimi
  İhale & Hizmet Duyuruları
Mehmet Ali Yıldırım Ayakkabı İlamatı Ve Satışı Mal Alımı İçin İhale İlanı
12 Haziran 2013 Çarşamba Yazıyı Küçült Yazıyı Büyült
Mehmet Ali Yıldırım – Ali Yıldırım Ayakkabı İmalatı ve Satışı Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı “Sürdürülebilir Üretimin Geliştirilmesi ve Yenilikçilik Programı Kapsamında Sağlanan mali destek ile Hatay’da “Diyabet Ayakkabısı İmalatı İle Hatay İlinde Ayakkabıcılık Sektörünün Rekabet Gücünün Artırılması” için bir mal alımı ihalesi sonuçlandırmayı planlamaktadır.

1 Adet Bilg. İlaçlı Ön Monte Makinesi
1 Adet Bombe Yumuşatma Makinesi
1 Adet Fort Yumuşatma Makinesi
1 Adet Şişmeli Fort Forma Makinesi

İhaleye katılım koşulları, isteklilerde aranacak teknik ve mali bilgileri de içeren ihale dosyası Yavuz Selim Cad. 3.Tabakhane Sok. No:13 Merkez / Hatay veya
http://onurkundura.com/ internet adreslerinden temin edilebilir.

Teklif teslimi için son tarih ve saati: 05.07.2013 ve 13:00

Gerekli ek bilgi ya da açıklamalar; Yavuz Selim Cad. 3.Tabakhane Sok. No:13 Merkez / Hatay ve www.dogaka.gov.tr internet adresinde yayınlanacaktır.

Teklifler, 05.07.2013 tarihinde, saat 13:00’de ve Yavuz Selim Cad. 3.Tabakhane Sok. No:13 Merkez / HATAY adresinde yapılacak oturumda açılacaktır.
 Dosyalar
Mehmet Ali Yıldırım Ayakkabı İlamatı Ve Satışı Mal Alımı İçin İhale İlanı Mehmet Ali Yıldırım Ayakkabı İlamatı Ve Satışı Mal Alımı İçin İhale İlanı .doc 695 Kb
Kuser Tarım Firmasının Zeytin Salamura Tesisi Projesi İhale İlanı
Kuser Tarım Firmasının Zeytin Salamura Tesisi Projesi İhale İlanı
27 Mart 2015 Cuma
KUSER TARIM, Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı BÖLGE İÇİ GELİŞMİŞLİK FARKLARININ AZALTILMASI MALİ DESTEK PROGRAMI -2 kapsamında sağlanan mali destek ile Hatay’da Kuser Tarım Firmasının Zeytin Salamura Tesisi Projesi için bir mal alımı ihalesi sonuçlandırmayı planlamaktadır.
Süt İşleme Kapasitesinin Artmasıyla Üretim Kalitesinin Artması, Standardizasyonunun Sağlanması ve Rekabet Gücünün Arttırılması Projesi İhale İlanı
Süt İşleme Kapasitesinin Artmasıyla Üretim Kalitesinin Artması, Standardizasyonunun Sağlanması ve Rekabet Gücünün Arttırılması Projesi İhale İlanı
23 Mart 2015 Pazartesi
Bahçe Süt Ve Ürünleri San. Ve Tic. Ltd. Şti Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı bölge içi gelişmişlik farklarının azaltılması mali destek programı-2 kapsamında sağlanan mali destek ile sazlık köyü no:53 toprakkale/osmaniye ’de süt işleme kapasitesinin artmasıyla üretim kalitesinin artması, standardizasyonunun sağlanması ve rekabet gücünün arttırılması için bir mal alımı ihalesi sonuçlandırmayı planlamaktadır.
Ekinözü Aşağı İçmeler Sultan Otelleri Turizm Ve Yenileme Projesi İhale İlanı
Ekinözü Aşağı İçmeler Sultan Otelleri Turizm Ve Yenileme Projesi İhale İlanı
10 Mart 2015 Salı
Sultan Otelleri ve Acı Su Hamamı, Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı Bölge İçi Gelişmişlik Farklarının Azaltılması Mali Destek Programı-2 Programı kapsamında sağlanan mali destek ile Kahramanmaraş’ta TR63/14/BİG-2/0001 referans numaralı Ekinözü Aşağı İçmeler Sultan Otelleri Turizm ve Yenileme Projesi için bir mal alımı ihalesi sonuçlandırmayı planlamaktadır.
Tilmen Boru İle Sulama Daha Ucuz ve Daha Çevreci Projesi İhale İlanı
Tilmen Boru İle Sulama Daha Ucuz ve Daha Çevreci Projesi İhale İlanı
05 Mart 2015 Perşembe
Tilmen Boru Plastik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Hassa Şubesi, Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı Bölge içi Gelişmişlik Farklarının Azaltılması Mali Destek Programı-2 kapsamında sağlanan mali destek ile Karşıyaka Mahallesi Sanayi Bölgesi Hassa/HATAY’da Tilmen Boru ile Sulama Daha Ucuz ve Daha Çevreci için bir mal alımı ihalesi sonuçlandırmayı planlamaktadır.
Osmaniye / Bahçe Kızlaç Köyünde Yer Alan Renderink Tesisimiz Için Bir Mal Alımı İhale İlanı
Osmaniye / Bahçe Kızlaç Köyünde Yer Alan Renderink Tesisimiz Için Bir Mal Alımı İhale İlanı
28 Ocak 2015 Çarşamba
TR63/14/BİG-2/0013 Referans Kodlu “Egehan Üretim Kapasitesinin ve Rekabet Gücünün Arttırılması, Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı Bölge İçi Gelişmişlik Farklarının Azaltılması Mali Destek Programı-2 kapsamında sağlanan mali destek ile Osmaniye/Bahçe Kızlaç Köyünde yer alan Renderink tesisimiz için bir Mal Alımı ihale ilanı ihalesi sonuçlandırmayı planlamaktadır.
T.C. Kalkınma Bakanlığı T.C. Hatay Valiliği T.C. Kahramanmaraş Valiliği T.C. Osmaniye Valiliği T.C. Hatay Büyükşehir Belediyesi T.C. Kahramanmaras Büyükşehir Belediyesi T.C. Osmaniye Belediyesi T.C. Antakya Ticaret ve Sanayi Odası T.C. Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası Osmaniye Ticaret Odası T.C. Başbakanlık Yatırım Destek ve Tanıtım Ajansı - Invest in Turkey igeme.org.tr Eurada Avrupa İşletmeler Ağı Akdeniz
Sayfanın tüm hakları kurumumuza aittir. 2013 © T.C. Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı