DOĞAKA | T.C. Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı | www.dogaka.gov.tr
facebook | DOĞAKA | T.C. Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı twitter | DOĞAKA | T.C. Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı
İçerik Arama
Türkçe English Arabic Hızlı Menü
MENÜ
» Güncel Haberler
» Güncel Duyurular
» İhale & Hizmet Duyuruları
» Basında DOĞAKA
» Etkinlik Takvimi
  İhale & Hizmet Duyuruları
Mehmet Ali Yıldırım Ayakkabı İlamatı Ve Satışı Mal Alımı İçin İhale İlanı
12 Haziran 2013 Çarşamba Yazıyı Küçült Yazıyı Büyült
Mehmet Ali Yıldırım – Ali Yıldırım Ayakkabı İmalatı ve Satışı Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı “Sürdürülebilir Üretimin Geliştirilmesi ve Yenilikçilik Programı Kapsamında Sağlanan mali destek ile Hatay’da “Diyabet Ayakkabısı İmalatı İle Hatay İlinde Ayakkabıcılık Sektörünün Rekabet Gücünün Artırılması” için bir mal alımı ihalesi sonuçlandırmayı planlamaktadır.

1 Adet Bilg. İlaçlı Ön Monte Makinesi
1 Adet Bombe Yumuşatma Makinesi
1 Adet Fort Yumuşatma Makinesi
1 Adet Şişmeli Fort Forma Makinesi

İhaleye katılım koşulları, isteklilerde aranacak teknik ve mali bilgileri de içeren ihale dosyası Yavuz Selim Cad. 3.Tabakhane Sok. No:13 Merkez / Hatay veya
http://onurkundura.com/ internet adreslerinden temin edilebilir.

Teklif teslimi için son tarih ve saati: 05.07.2013 ve 13:00

Gerekli ek bilgi ya da açıklamalar; Yavuz Selim Cad. 3.Tabakhane Sok. No:13 Merkez / Hatay ve www.dogaka.gov.tr internet adresinde yayınlanacaktır.

Teklifler, 05.07.2013 tarihinde, saat 13:00’de ve Yavuz Selim Cad. 3.Tabakhane Sok. No:13 Merkez / HATAY adresinde yapılacak oturumda açılacaktır.
 Dosyalar
Mehmet Ali Yıldırım Ayakkabı İlamatı Ve Satışı Mal Alımı İçin İhale İlanı Mehmet Ali Yıldırım Ayakkabı İlamatı Ve Satışı Mal Alımı İçin İhale İlanı .doc 695 Kb
Osmaniye / Bahçe Kızlaç Köyünde Yer Alan Renderink Tesisimiz Için Bir Mal Alımı İhale İlanı
Osmaniye / Bahçe Kızlaç Köyünde Yer Alan Renderink Tesisimiz Için Bir Mal Alımı İhale İlanı
28 Ocak 2015 Çarşamba
TR63/14/BİG-2/0013 Referans Kodlu “Egehan Üretim Kapasitesinin ve Rekabet Gücünün Arttırılması, Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı Bölge İçi Gelişmişlik Farklarının Azaltılması Mali Destek Programı-2 kapsamında sağlanan mali destek ile Osmaniye/Bahçe Kızlaç Köyünde yer alan Renderink tesisimiz için bir Mal Alımı ihale ilanı ihalesi sonuçlandırmayı planlamaktadır.
Mobilya Üretiminde Modernizasyon, Ürün Çeşitliliği Ve Kalite Standardizasyonu Projesi İhale İlanı
Mobilya Üretiminde Modernizasyon, Ürün Çeşitliliği Ve Kalite Standardizasyonu Projesi İhale İlanı
28 Ocak 2015 Çarşamba
Şeker Mobilya, Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı Bölge İçi Gelişmişlik Farklarının Azaltılması Mali Destek Programı-2 Programı kapsamında sağlanan mali destek ile Hatay’da TR63/14/BİG-2/0020 referans numaralı Mobilya Üretiminde Modernizasyon, Ürün Çeşitliliği ve Kalite Standardizasyonu Projesi için bir mal alımı ihalesi sonuçlandırmayı planlamaktadır.
İş Birliği Güç Birliğiyle Gelen Başarı Projesi İhale İlanı
İş Birliği Güç Birliğiyle Gelen Başarı Projesi İhale İlanı
09 Ocak 2015 Cuma
Semosan Mobilya İnş Mim.Taş. Day. Tük.Mall.Teks.Kon. Ltd. Şti., Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı Sürdürülebilir Üretimin Geliştirilmesi Ve Yenilikçilik Mali Destek Programı kapsamında sağlanan mali destek ile Erkenez Mah. Ramazan Yıldırım Cad. No:28/A Dulkadiroğlu /Kahramanmaraş’ta “İş Birliği Güç Birliğiyle Gelen Başarı” isimli projesi için bir mal alımı ihalesi sonuçlandırmayı planlamaktadır.
Kahramanmaraş’da Mobilya Üretimi Yapan Demirhan Mobilya İçin Bir Mal Alımı İhalesi
Kahramanmaraş’da Mobilya Üretimi Yapan Demirhan Mobilya İçin Bir Mal Alımı İhalesi
08 Ocak 2015 Perşembe
ÖMER DEMİR Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı Sürdürülebilir Üretimin Geliştirilmesi ve Yenilikçilik Mali Destek Programı kapsamında sağlanan mali destek ile Kahramanmaraş’da mobilya üretimi yapan firmamız için bir mal alımı ihalesi sonuçlandırmayı planlamaktadır.
Daha Fazla İhracat İçin Rekabet Gücünün Artırılması Projesi İhale İlanı
Daha Fazla İhracat İçin Rekabet Gücünün Artırılması Projesi İhale İlanı
26 Aralık 2014 Cuma
Metkon Teks. Turizm İnşaat San. Ve Tic. Ltd. Şti., Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı Sürdürülebilir Üretimin Geliştirilmesi Ve Yenilikçilik Mali Destek Programı kapsamında sağlanan mali destek ile G.Antep Yolu DSİ Yan Ter. Ve Kon. K. San. Sit. No:10 Merkez / Kahramanmaraş’ta “Daha Fazla İhracat İçin Rekabet Gücünün Artırılması” isimli ve TR63/14/YENİ/0154 referans numaralı projesi için bir mal alımı ihalesi sonuçlandırmayı planlamaktadır.
T.C. Kalkınma Bakanlığı T.C. Hatay Valiliği T.C. Kahramanmaraş Valiliği T.C. Osmaniye Valiliği T.C. Hatay Büyükşehir Belediyesi T.C. Kahramanmaras Büyükşehir Belediyesi T.C. Osmaniye Belediyesi T.C. Antakya Ticaret ve Sanayi Odası T.C. Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası Osmaniye Ticaret Odası T.C. Başbakanlık Yatırım Destek ve Tanıtım Ajansı - Invest in Turkey igeme.org.tr Eurada Avrupa İşletmeler Ağı Akdeniz
Sayfanın tüm hakları kurumumuza aittir. 2013 © T.C. Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı