DOĞAKA | T.C. Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı | www.dogaka.gov.tr
facebook | DOĞAKA | T.C. Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı twitter | DOĞAKA | T.C. Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı
İçerik Arama
Türkçe English Arabic Hızlı Menü
MENÜ
» Güncel Haberler
» Güncel Duyurular
» İhale & Hizmet Duyuruları
» Basında DOĞAKA
» Etkinlik Takvimi
  İhale & Hizmet Duyuruları
Mehmet Ali Yıldırım Ayakkabı İlamatı Ve Satışı Mal Alımı İçin İhale İlanı
12 Haziran 2013 Çarşamba Yazıyı Küçült Yazıyı Büyült
Mehmet Ali Yıldırım – Ali Yıldırım Ayakkabı İmalatı ve Satışı Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı “Sürdürülebilir Üretimin Geliştirilmesi ve Yenilikçilik Programı Kapsamında Sağlanan mali destek ile Hatay’da “Diyabet Ayakkabısı İmalatı İle Hatay İlinde Ayakkabıcılık Sektörünün Rekabet Gücünün Artırılması” için bir mal alımı ihalesi sonuçlandırmayı planlamaktadır.

1 Adet Bilg. İlaçlı Ön Monte Makinesi
1 Adet Bombe Yumuşatma Makinesi
1 Adet Fort Yumuşatma Makinesi
1 Adet Şişmeli Fort Forma Makinesi

İhaleye katılım koşulları, isteklilerde aranacak teknik ve mali bilgileri de içeren ihale dosyası Yavuz Selim Cad. 3.Tabakhane Sok. No:13 Merkez / Hatay veya
http://onurkundura.com/ internet adreslerinden temin edilebilir.

Teklif teslimi için son tarih ve saati: 05.07.2013 ve 13:00

Gerekli ek bilgi ya da açıklamalar; Yavuz Selim Cad. 3.Tabakhane Sok. No:13 Merkez / Hatay ve www.dogaka.gov.tr internet adresinde yayınlanacaktır.

Teklifler, 05.07.2013 tarihinde, saat 13:00’de ve Yavuz Selim Cad. 3.Tabakhane Sok. No:13 Merkez / HATAY adresinde yapılacak oturumda açılacaktır.
 Dosyalar
Mehmet Ali Yıldırım Ayakkabı İlamatı Ve Satışı Mal Alımı İçin İhale İlanı Mehmet Ali Yıldırım Ayakkabı İlamatı Ve Satışı Mal Alımı İçin İhale İlanı .doc 695 Kb
TTA Gayrimenkul Aş İhale İlanı
TTA Gayrimenkul Aş İhale İlanı
12 Haziran 2015 Cuma
TTA Gayrimenkul A.Ş. (Kuruluş) tarafından 4046 sayılı Kanun hükümleri çerçevesinde aşağıdaki tabloda yer alan taşınmazlar "Satış" yöntemi ile özelleştirilecektir.
Hassa’da Öztürk Kardeşler Firmasının İmalat Kapasitesi Ve İstihdamı Artış Projesi İhale İlanı
Hassa’da Öztürk Kardeşler Firmasının İmalat Kapasitesi Ve İstihdamı Artış Projesi İhale İlanı
04 Haziran 2015 Perşembe
Öztürk Kardeşler İnş. Harf. Nak. Madencilik, Turizm Seyahat Tem. San. Ve Tic. Ltd. Şti., Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı BÖLGE İÇİ GELİŞMİŞLİK FARKLARININ AZALTILMASI MALİ DESTEK PROGRAMI -2 kapsamında sağlanan mali destek ile Hassa’da Öztürk Kardeşler Firmasının İmalat Kapasitesi ve İstihdamı Artış Projesi için bir mal alımı ihalesi sonuçlandırmayı planlamaktadır.
Süt İşleme Kapasitesinin Artmasıyla Üretim Kalitesinin Artması,standardizasyonunun Sağlanması Ve Rekabet Gücünün Arttırılması Projesi İhale İlanı
Süt İşleme Kapasitesinin Artmasıyla Üretim Kalitesinin Artması,standardizasyonunun Sağlanması Ve Rekabet Gücünün Arttırılması Projesi İhale İlanı
13 Mayıs 2015 Çarşamba
BAHÇE SÜT VE ÜRÜNLERİ SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı Bölge İçi Gelişmişlik Farklarının Azaltılması Mali Destek Programı-2 kapsamında sağlanan mali destek ile SAZLIK KÖYÜ NO:53 TOPRAKKALE/OSMANİYE ’de Süt İşleme Kapasitesinin Artmasıyla Üretim Kalitesinin Artması,Standardizasyonunun Sağlanması Ve Rekabet Gücünün Arttırılması için bir mal alımı ihalesi sonuçlandırmayı planlamaktadır.
Geri Dönüşüm Sektöründe Sürdürülebilir Yatırım Projesi İhale İlanı
Geri Dönüşüm Sektöründe Sürdürülebilir Yatırım Projesi İhale İlanı
05 Mayıs 2015 Salı
Ferhanoğulları geri dönüşüm her nevi hurda nak tur pet inş taah onr teks ür ith ihr ve tic ltd şti, doğu akdeniz kalkınma ajansı sürdürülebilir üretimin geliştirilmesi ve yenilikçilik mali destek programı programı kapsamında sağlanan mali destek ile hatay’da tr63/14/yeni/0141 referans numaralı geri dönüşüm sektöründe sürdürülebilir yatırım projesi için bir mal alımı ihalesi sonuçlandırmayı planlamaktadır.
Kuser Tarım Firmasının Zeytin Salamura Tesisi Projesi İhale İlanı
Kuser Tarım Firmasının Zeytin Salamura Tesisi Projesi İhale İlanı
23 Nisan 2015 Perşembe
KUSER TARIM, Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı BÖLGE İÇİ GELİŞMİŞLİK FARKLARININ AZALTILMASI MALİ DESTEK PROGRAMI -2 kapsamında sağlanan mali destek ile Hatay’da Kuser Tarım Firmasının Zeytin Salamura Tesisi Projesi için bir mal alımı ihalesi sonuçlandırmayı planlamaktadır.
T.C. Kalkınma Bakanlığı T.C. Hatay Valiliği T.C. Kahramanmaraş Valiliği T.C. Osmaniye Valiliği T.C. Hatay Büyükşehir Belediyesi T.C. Kahramanmaras Büyükşehir Belediyesi T.C. Osmaniye Belediyesi T.C. Antakya Ticaret ve Sanayi Odası T.C. Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası Osmaniye Ticaret Odası T.C. Başbakanlık Yatırım Destek ve Tanıtım Ajansı - Invest in Turkey igeme.org.tr Eurada Avrupa İşletmeler Ağı Akdeniz
Sayfanın tüm hakları kurumumuza aittir. 2013 © T.C. Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı